Tabor


      Aby zapewnić naszym Klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma stawia na najwyższej jakości sprzęt. Dysponujemy nowoczesną, bogato wyposażoną flotą 13 autotransporterów, w skład których wchodzą ciągniki siodłowe takich firm jak Scania, Volvo, DAF, Mercedes, Renault oraz przyczep typu Eurolohr. Sukcesywnie nasz tabor ulega powiększeniu. Średni wiek zestawu to 3 lata z klasą emisji Euro 5. Jednorazowo możemy przewieżć do 10 sztuk samochodów osobowych - w zależności od ich gabarytów. Posiadamy dział jakości prowadzący wewnętrzne szkolenia dla kierowców z norm i procedur wymaganych przez centra logistyczne, których auta przewozimy. Przyczynia się to do pozytywnego zakończenia licznych kontroli i audytów, którym poddawani są nasi kierowcy na placach załadunkowych i rozładunkowych całej Europy.

 

                     Firma zatrudnia stałą załogę - sprawdzonych i kompetentnych kierowców, którzy są w stałym kontakcie z dyspozytorami. 

        Umożliwia to sprawne i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów w kraju i poza jego granicami. Większość naszych transportów wykonywana jest przez kierowców w podwójnej obsadzie, co ma wpływ na ich szybkość i bezpieczeństwo.

          Mamy świadomość, iż samochody to produkt delikatny i bardzo drogi, przewożony przez tysiące kilometrów bez opakowania, co powoduje, iż narażony jest on na uszkodzenia, dlatego posiadamy ubezpieczenie OC przewożnika w ruchu krajowym i międzynarodowym na sumę 500.000 USD.

         Nasza firma przewozi ponad 18 000 aut rocznie. Trzeba umieć to robić, aby spełnić oczekiwania producenta, importera, dealera, w konsenkencji Klienta finalnego - z dbałością o środowisko naturalne, jakość, w konkurencyjnej cenie i na czas.

 MF-TRANS 2006-2013  Wszystkie prawa zastrzeżone