TRANSPORT SPEDYCJA LOGISTYKA

MF TRANS

TRANSPORT SPEDYCJA LOGISTYKA

MF TRANS

Nasza flota

Niezawodność i terminowość usług

Aby zapewnić naszym Klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma stawia na najwyższej jakości sprzęt. Sukcesywnie nasz tabor ulega powiększeniu.
Image

MF TRANS

MF TRANS

MF TRANS

MF TRANS

MF TRANS

Czym dysponujemy?

Kadra

Firma zatrudnia stałą załogę - sprawdzonych i kompetentnych kierowców, którzy są w stałym kontakcie z dyspozytorami.

Umożliwia to sprawne i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów w kraju i poza jego granicami. Większość naszych transportów wykonywana jest przez kierowców w podwójnej obsadzie, co ma wpływ na ich szybkość i bezpieczeństwo.
 

Ubezpieczenie

Mamy świadomość, iż samochody to produkt delikatny i bardzo drogi, przewożony przez tysiące kilometrów bez opakowania, co powoduje, iż narażony jest on na uszkodzenia, dlatego posiadamy ubezpieczenie OC przewożnika w ruchu krajowym i międzynarodowym na sumę 500.000 USD.

Flota

Dysponujemy nowoczesną, bogato wyposażoną wyposażoną flotą 13 autotransporterów, w skład których wchodzą ciągniki siodłowe takich firm jak Scania, Volvo, DAF, Mercedes, Renault oraz przyczep typu Eurolohr. Średni wiek zestawu to 3 lata z klasą emisji Euro 5.

Jakość

Jednorazowo możemy przewieżć do 10 sztuk samochodów osobowych - w zależności od ich gabarytów. Posiadamy dział jakości prowadzący wewnętrzne szkolenia dla kierowców z norm i procedur wymaganych przez centra logistyczne, których auta przewozimy. Przyczynia się to do pozytywnego zakończenia licznych kontroli i audytów, którym poddawani są nasi kierowcy na placach załadunkowych i rozładunkowych całej Europy.

MF TRANS

TSL

Przewozimy ponad 18 000 aut rocznie.

Trzeba umieć to robić, aby spełnić oczekiwania producenta, importera, dealera, w konsenkencji Klienta finalnego - z dbałością o środowisko naturalne, jakość, w konkurencyjnej cenie i na czas.
Image

MF TRANS PRACA

Jesteś zainteresowany
pracą u nas?

Image

Skuteczne rozwiązania dla biznesu
Transport z MF TRANS

2021, MF TRANS

Nasze biuro

ul.Gliniana 8 A
97-300 Piotrków Trybunalski

Kontakt Info

biuro@mftrans.eu
tel. +48 502 472 255
Follow Us - Fb

Kontakt